13 листопада весь український народ відзначив 125-річчя від дня народження відомого гумориста, нашого земляка Остапа Вишнію Саме під таким ім'ям увійшов у літературу незрівненний сміхотворець Павло Михайлович Губенко, видатний майстер слова і великий громадянин.
"...Треба відверто констатувати, що такої слави не зажив жоден з українських письменників, за винятком хіба Тараса Шевченка. Є всі підстави вважати Остапа Вишню коли не за геніального, то принаймі за грандіозного письменника, одного з тих, хто є джерелом спілки масового читача з вершинами сучасної української (а через неї і світової) культури", - говорив О.Полторацький у своїй статті "Що таке Остап Вишня".
Тому в нашій бібліотеці підготовлено і проведено ряд заходів, які сприяли кращому і детальнішому ознайомленню з неординарною особистістю Остапа Вишні.
На абонементі організований літературний п'єдестал "Славні гумористи: Остап Вишня". Бібліографом випущена пам'ятка-присвята "Трагічний сміхотворець Остап Вишня", а в читацькій залі пройшла літературно-гумористична гра "Гостре слівце Остапа Вишні", з учнями 7-го класу ЗОШ№4. Бібліотекар Шепеля Л.І. та бібліотекар ЗОШ№4 Хотєнова С.М. "смішили" учнів, а учні їх.
З літературною годиною "По морю сміху під прапором усмішки" в ЗОШ№1 "висадився" бібліодесант, Щур М.М. і Мірошниченко С.Ю. провели цей захід у 3-х різних класах. Під час цієї години діти дізнались багато цікавого про нашого славного гумориста-земляка та прочитали кілька його усмішок. Це було дійсно море сміху!
Остап Вишня був українським народним гумористом у повному розумінні цього слова: і темами, і сюжетами, і образами. Письменник любив свою рідну Україну і свій народ, вслухався в тривожне биття його неспокійного серця. І Україна любить його незрадливою любов'ю.
Немає коментарів:
Дописати коментар